top of page

Agencja Bober Management to...

...agencja impresaryjna oraz eventowo-koncertowa, którą powołałem do życia w 2009 roku. Od tamtej pory nieprzerwanie i aktywnie działam na polskim rynku muzycznym, obejmując swoim zasięgiem teren całego kraju. Dzięki doświadczeniu w organizacji wydarzeń wielokulturowych oraz międzynarodowych, z sukcesem zorganizowałem szereg koncertów w takich krajach jak Ukraina, Białoruś, Łotwa, Niemcy, Hiszpania, Włochy.

Każdego roku organizuję ponad 130 wydarzeń różnego rodzaju, m.in.: koncerty, spektakle, pokazy, oraz kilkanaście eventów, zapewniając profesjonalną koordynację artystyczną oraz kompleksową ich obsługę. Dzięki swobodnej komunikacji w języku angielskim oraz rosyjskim, część z nich realizowana jest na zlecenie podmiotów zagranicznych.

 

Dzięki ścisłej współpracy z mediami, efektywnemu wykorzystaniu potencjału nowych mediów oraz proaktywnemu podejściu do aspektów marketingu i brandingu, każdego roku grono odbiorców i zaufanych partnerów stale się poszerza. W portfolio Agencji posiadam kilkanaście własnych projektów, które regularnie goszczą w różnych miejscach w Polsce i na świecie.

Gorąco zapraszam do współpracy,

Michał Bober

Bober Management

Impresariat, organizacja koncertów, realizacja imprez.

bottom of page