top of page

Michał Bober

Michał Bober - wokalista, uczestnik odcinków finałowych 11. edycji The Voice of Poland 2020, ćwierćfinalista 2. edycji X Factor wraz z zespołem Soul City. Zdobywca I wyróżnienia w kategorii SuperJedynek "SuperDebiut" podczas 52. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.


Od 2001 roku członek Opole Gospel Choir. Swój muzyczny warsztat szkolił podczas ogólnopolskich warsztatów oraz za granicą. Koncertował m.in. w Hiszpanii, we Włoszech, w Niemczech, na Ukrainie na Łotwie.


Zdobywca Nagrody Publiczności w konkursie na interpretację piosenek Jonasza Kofty "Pejzaż bez Ciebie" w Bydgoszczy. Podczas ostatniej, 11. edycji The Voice of Poland doszedł do odcinków finałowych - najpierw w drużynie Urszuli Dudziak, następnie w drużynie Tomsona i Barona. W programie często porównywano jego głos do Andrzeja Zauchy i Zbigniewa Wodeckiego.


Od lutego 2021 roku współprowadzi audycję w Radio RAM "Nie - Tylko Jazzem" z Piotrem Karwatem, prowadzi także czasami popołudniowe audycje oraz „Nocny tRAMwaj Radia RAM”, „Muzyczne ja” czy „Więcej muzyki”.
We wrześniu 2023 roku odbyła się premiera jego debiutanckiej płyty pt. „Ponad czas”, na której znalazło się 11 autorskich utworów oraz cover z repertuaru Andrzeja Zauchy pt. „Cacko cud Hollywood”.

bottom of page