top of page

Współpraca

Nazywam się Michał Bober.

Jestem niezależnym managerem, który od ponad 15 lat współpracuje z najlepszymi artystami w branży muzycznej. Organizuję i produkuję koncerty, zajmuję się bookowaniem artystów na wydarzenia, przygotowuję i prowadzę eventy. Dobrze znam i rozumiem mechanizmy związane z zarządzaniem emocjami, które towarzyszą artystycznym przeżyciom. To właśnie one przekładają się na pozytywne postrzeganie marki. Dlatego działam skutecznie, sprawnie i profesjonalnie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu sprawnie poruszam się na rynku artystycznym, wspierając artystów oraz reprezentując ich interesy. Wiem jak profesjonalnie zarządzać ich karierą i budować pożądany wizerunek artystyczny.

Prowadzę agencję, w której pasja łączy się z profesjonalizmem, kreatywnością i doświadczeniem. Dzięki bliskiej współpracy z najlepszymi fachowcami w branży, dostarczam swoim klientom i kontrahentom rozwiązania na najwyższym poziomie.​

Jestem również wokalistą, konferansjerem, na stałe współpracuję z Radiem RAM we Wrocławiu prowadząc lub współprowadząc audycje.

Prywatnie tata dwóch córek. Podróżuję, słucham dobrej muzyki, czytam poszerzające horyzonty książki. Pasjonuję się marketingiem, nowymi technologiami. Niepoprawny gadżeciarz ;)

IMG_0658.JPG

Obszary współpracy

1.jpg
Logo Kulturalne Rewolucje 2024.png

FIRMA.

Od ponad 15 lat działam w branży muzycznej. Przez lata zajmowałem się kulturą pracując w instytucjach kultury, stworzyłem i prowadziłem Wrocławski Teatr Tańca. Zajmuję się produkcją wydarzeń. Współpracuję z artystami aktywnie promując ich twórczość i wspieram wszelkie działania rozwijające ich karierę. Organizuję także koncerty i produkuję eventy.

MEDIA VOCALS. IMPRESARIAT.

Od początku swojej działalności zajmuję się produkcją projektów muzycznych, będąc na styku zleceniodawca-artysta-odbiorca. Zarządzałem zarówno solowymi projektami jak i dużymi zespołami liczącymi ponad 50 osób. Kompleksowo realizuję koncerty w kraju i za granicą, a większość z nich powstaje z uwzględnieniem konkretnego wydarzenia i sprecyzowanych potrzeb zleceniodawcy i odbiorców.

EVENTY.

 

Efektywnie kreuję i realizuję wydarzenia firmowe i marketingowe z uwzględnieniem celów biznesowych klienta. Zazwyczaj są to zlecenia nieszablonowe. Współpracuję z czołowymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej i najlepszymi, sprawdzonymi podwykonawcami.

SZKOLENIA DLA KULTURY.

Ponad 10-letnie doświadczenie pracy w kulturze, zarówno jako niezależny specjalista ds. organizacji imprez i programowania, impresario w Operze Wrocławskiej, czy Dyrektor Generalny Wrocławskiego Teatru Tańca i Prezes Fundacji "Sztuka dla Tańca", pozwoliły mi dogłębnie zrozumieć szanse, możliwości, ale i słabe strony wielu instytucji kultury. Dzielę się swoim doświadczeniem podczas dedykowanych szkoleń dla kultury.

WIRTUALNY IMPRESARIAT DLA ARTYSTÓW.

Jeżeli jesteś niezależnym artystą lub reprezentujesz grupę artystów, wsparcie wirtualnego impresariatu przy organizacji, realizacji i rozliczeniu wydarzenia może okazać się bezcenny. Jeżeli brakuje Ci wiedzy, umiejętności lub możliwości - śmiało, jestem po to, żeby wspierać Twoje działania artystyczne odciążając Cię w kwestiach, które są czasochłonne i odbierają Ci czas na tworzenie.

Jak zacząć?
Porozmawiajmy!

+48 662 441 001

  • Instagram
  • Facebook
  • Youtube
  • Wątki
bottom of page