top of page
D1B75AD3-780B-496D-87D1-4A4D8316D8B5.PNG

Muzyczny projekt znanego wrocławskiego muzyka Krzysztofa Żesławskiego współpracującego z zespołami TAX FREE I WOLNA GRUPA BUKOWINA, który do współpracy zaprosił charyzmatyczną wokalistkę Natalię Lubrano.
W grudniu 2016 roku ukazała się pierwsza płyta zespołu.

KRZYSZTOF ŻESŁAWSKI


Krzysztof Żesławski od wielu lat jest propagatorem twórczości Agnieszki Osieckiej. Pełni funkcję kierownika muzycznego Festiwalu Twórczości Agnieszki Osieckiej pt. "Bardzo wielka woda" we Wrocławiu. W 2020 r. skomponował muzykę do tekstu Agnieszki Osieckiej "Piosenka o ostatnim Doboszu", która pojawiła się w filmie dokumentalnym pt. "Świat został stworzony dla mnie" o życiu literata Andrzeja Dobosza.

 

 

NATALIA LUBRANO


Natalia ma za sobą współpracę m.in. z Andrzejem Smolikiem, zespołem Miloopa. W 2012 r. ukazała się solowa płyta Natalii pt R.E.S.P.E.C.T, jest również laureatką Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie otrzymała nagrodę publiczności za brawurowe wykonanie piosenki " Wariatka tańczy".


W kwietniu 2014 roku zdobyła nagrodę publiczności oraz specjalną nagrodę jury za walory wokalne na ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. W czerwcu wystąpiła w koncercie „SuperDebiuty” na 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pod koniec września ukazał się album koncertowy zatytułowany Live Sessions, który zawierał zapisów z koncertu Natalii Lubrano i Maćka Czemplika.

 
Jesienią 2015 roku Natalia Lubrano z zespołem The Lions brała udział w dziesiątej edycji programu "Must Be the Music. Tylko muzyka". Ostatecznie doszła w nim do finału. W listopadzie tego samego roku wystąpiła jako support przed koncertem grupy LemON w Warszawie. Pod koniec listopada 2016 roku ukazała się płyta zatytułowana Osiecka Jazzowo, którą piosenkarka nagrała wspólnie z Kwartetem Krzysztofa Żesławskiego ku czci Agnieszki Osieckiej.


W 2020 r. współpracę z zespołem zawiązał Piotr Dziubek - akordeonista, pianista, kompozytor i aranżer.
W roku 2022 r. współpracę z zespołem nawiązał Olek Miśkiewicz - pianista i akordeonista.
W lutym 2021 r zespół wystąpił koncert w Łazienkach Królewskich w Warszawie a wydarzenie to było transmitowane przez TVP3 Warszawa.

Kontakt:
Michał Bober
michal.bober@bobermanagement.pl
tel. +48 662 441 001

bottom of page