top of page
marta.jpg

Marta Gałuszewska

Polska wokalistka, autorka tekstów i kompozycji. 

 

Wygrana 8. edycji „The Voice of Poland” zaowocowała podpisaniem kontraktu z wytwórnią Universal Music Polska. Jej debiutancki singiel pt. „Nie Mów Mi Nie” okrył się platyną i do tej pory osiągnął wynik ponad 22 milionów wyświetleń w serwisie Youtube. 

 

Od czasu debiutu w 2018r., w serwisach streamingowych ukazała się pierwsza płyta EP Artystki, a jej piosenki były odtwarzane w największych polskich stacjach radiowych kilkanaście tysięcy razy. 

Wystąpiła na wszystkich największych festiwalach telewizyjnych w kraju - Festiwal w Opolu, Sopot Top Of The Top, SuperHit Festival, Lato z Radiem.

 

Ponadto nagrała featuringi z artystami takimi jak Kush Kush, Kaen, Jeremi Sikorski czy Malik Montana, a także pracowała ze znanymi producentami i autorami piosenek z całego świata, takimi jak Steve Manovski, Sky Adams, Amber Van Day, Bright Sparks, Voilà, NBLM czy BLR.

W wyniku tych działań anglojęzyczne utwory Artystki sa dystrybuowane na całym świecie (między innymi w USA, Holandii, Niemczech, Meksyku, Wielkiej Brytanii, Kanadzie czy Hiszpanii). Pod koniec roku 2018 była najczęściej wyszukiwaną osobą w Polsce według rankingu GOOGLE. 

 

Z racji wyjątkowej charyzmy i bardzo wyrazistego wizerunku jest w czołówce najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w Polsce. 

bottom of page