top of page

"All Stars Tribute" premierowo 26.04.2024 w Zawoni

Zaktualizowano: 4 maj


26 kwietnia 2024 r. w Zawoni odbędzie się premierowy koncert pt. "All Stars Tribute". To nowy projekt muzyczny, w którym usłyszeć będzie można największe polskie przeboje w najlepszym wykonaniu.


W koncercie znalały się takie hity jak "Byłaś serca biciem", "Z Tobą chcę oglądać świat", "Bo jak nie my to kto", "Supermoce", "Złoto", "Granda", "Aleją gwiazd", "Kiedy powiem sobie dość", a także medleye takich artystów jak Kayah, Bajm oraz Maanam. Koncert to przekrojowa podróż po największych i najbardziej lubianych hitach lat 70., 80., 90. aż po lata 2000 i współczesne kompozycje najpopularniejszych polskich artystów.


Koncert w wykonaniu jednych z najlepszych i najbardziej charakterystycznych wokalistów z Wrocławia, którzy mają na swoim koncie wiele sukcesów, także tych z programów "The Voice of Poland" czy "Must Be The Music". To Marta Kołodziejczyk, Anna Malek, Paulina Gołębiowska, Ola Turoń i Michał Bober.


W koncercie zagrają: Marek Tutko, Marek Komorowski, Piotr Treliński, Marceli Foltan oraz Karol Wieczorek.


Koncert będzie niezapomnianym wydarzeniem, tym bardziej, że okazja jest wyjątkowa: 5-lecie Gminnego Ośrodka Kultury w Zawoni. Wszystkich zainteresowanych udziałem w wydarzeniu odsyłamy na stronę organizatora.
Informacje o wokalistach:


Anna Malek - wokalistka, autorka tekstów i piosenek. Ćwierćfinalistka 11. edycji the Voice of Poland, półfinalistka 2 edycji programu X Factor (z zespołem Soul City). Absolwentka Jazzu i Muzyki Estradowej w Nysie, dziennikarstwa muzycznego w DSW we Wrocławiu oraz Studium Musicalowego przy Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Śpiewa w Opole Gospel Choir, z którym wielokrotnie występowała podczas KFPP w Opolu. Śpiewała zarówno koncerty inscenizowane w teatrach, na przykład „Flower Power” reżyserowany przez Jerzego Bielunasa podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, jak i koncerty telewizyjne, na przykład Sylwester w TVN 2019/2020. Poza autorskim materiałem proponuje również̇ cztery inne projekty muzyczne, w których jest frontmanką. Są̨ to Funky Kleks z muzyką z wszystkich trzech części przygód Pana Kleksa, Tribute to Jackson 5, „All you have to do is dream baby” z muzyką z musicali oraz „Songs for Lovers”.


 

Marta Kołodziejczyk – wokalistka, autorka muzyki i tekstów,  animatorka i instruktorka śpiewu. Studiowała animację i zarządzanie kulturą, ale na ostatnim roku marzenia o objęciu stanowiska dyrektora domu kultury, zamieniła na praktykowanie  śpiewu. Jej droga zaczęła się od chórków, min. u Marcina Dańca. W tym samym czasie była również: jedna z dziewczyn wrocławskiego girlsbandu, który rozkręcał największe imprezy, min. w popularnym wtedy programie telewizyjnym „Bar”. Śpiewała w chórze gospel, na deskach Wrocławskiego  Teatru Współczesnego, była frontmanka hardrockowej kapeli Anastasis, a chwilę później głównym wokalem w cover bandzie „Celebrate”.

Dziś jest wokalistką w jednym z najlepszych cover bandów mushupowych w Polsce - XO SHOW. Współpracuje z Mariuszem Dziubkiem i Jego Orkiestrą Dętą. Śpiewa i nagrywa swoje piosenki jako Martella.


 

Michał Bober – wokalista, który swój warsztat szkolił w Opolskim Studiu Piosenki oraz warsztatach w kraju i za granicą. Koncertował m.in. w Hiszpanii, we Włoszech, w Niemczech, na Ukrainie i na Łotwie. Zdobywca 1. wyróżnienia w koncercie SuperJedynek w kategorii „Super Debiut” 52. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Wraz z zespołem Soul City dotarł do ćwierćfinału programu X Factor, a podczas 11. edycji  The Voice of Poland doszedł do odcinków finałowych w drużynie Tomsona i Barona. W minionym roku wystąpił także w duecie z Edytą Górniak w programie „Rytmy Dwójki” wykonując utwór „Nie pytaj o Polskę” z repertuaru Grzegorza Ciechowskiego.

Na antenie Radia RAM współprowadzi audycje „Nie-tylko jazzem”, „Nocny tramwaj”, czasami można go również usłyszeć jako prowadzącego „Więcej muzyki” oraz „Muzyczny Wrocław”.

 


Ola Turoń – wokalistka, songwriterka i trenerka wokalna. Uczestniczka VI edycji programu The Voice of Poland. Laureatka wyróżnienia w programie Szansa na sukces 2021. Laureatka nagrody „30 kreatywnych Wrocławia” 2020 w kategorii Kultura/Sztuka/Design, wręczanej z rąk prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka. Właścicielka szkoły muzycznej „Pracownia muzycznej Ola Turoń”. W 2022 laureatka I nagrody na „Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Your Song” za piosenkę autorską „Pali się”.


 

Paulina Gołębiowska – wokalistka, pianistka, autorka tekstów i muzyki. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej (wokalistyka jazzowa) oraz Akademii Muzycznej w Poznaniu na wydziale instrumentalnym (fortepian klasyczny). Od 2013 roku wykładowca wokalistyki jazzowej na kierunku jazz i muzyka estradowa Uniwersytetu Zielonogórskiego. W 2023 roku uzyskała tytuł doktora w dyscyplinie sztuki muzyczne. Szerszej publiczności dała się poznać dzięki programowi telewizyjnemu „The Voice of Poland” (12 edycja), w którym to dotarła do półfinału.

Występowała z dużym powodzeniem na ogólnopolskich i międzynarodowych scenach muzycznych, m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Jazzowym „JazzTage” w Gorlitz, „Green Town of Jazz”, „Jazz nad Odrą”. Od wielu lat współpracuje z Big bandem Uniwersytetu Zielonogórskiego pod dyrekcją Jerzego Szymaniuka. Dzięki tej kolaboracji występowała obok ikon polskiej sceny jazzowej: Urszuli Dudziak, Henryka Miśkiewicza, Jarosława Śmietany, Andrzeja Dąbrowskiego, Janusza Szroma.

Comments


bottom of page